Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Dinleme ve Cevaplama Hizmetleri


Yapılan araştırmalar tüketicilerin, bir ürün veya hizmeti satın aldıktan sonra söz konusu ürün veya hizmet ile ilgili düşüncelerini ve yorumlarını yine sosyal medya araçları üzerinde paylaştıklarını göstermektedir. Ayrıca, sosyal medya topluluklardaki diğer kişilerin düşünceleri, günümüz tüketicisi için oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

İşletmenizin sosyal medya takibine TBilgi ile bir adım önde başlayabilirsiniz!

TBilgi sadece operasyonel sosyal medya hizmetlerinizi değil aynı zamanda Sosyal Medya takibinde işletmenizin ihtiyaç duyacağı yazılım ve teknolojileri de sağlamaktadır. İşletmenizle ilgili tüm anahtar kelimeleri anlık olarak hem sosyal medyada hem de internette takip eden TBilgi, teknolojisini sadece kendi işletmenizi takip etme amaçlı değil aynı zamanda rakipleriniz takip etme amaçlı da kullanabilirsiniz.

Sosyal medya dinleme hizmeti, işletmenize ait sosyal medya cevaplamalarının yönetimi, sektörel dinleme ve kampanya beslemelerinin yapılması, superfan analizi, rakip takibi ve analizi gibi tüm Sosyal Medya ihtiyaçlarınızda TBilgi yaratıcı iş kurguları ile esnek çözümler sunmaktadır.

Sosyal Medya Lead Oluşturma ve Kampanya Yönetimi


Sosyal Medya kullanıcılarının ne kadar fazla olduğunu ve kullanıcı sayısının her geçen gün daha da arttığını göz önünde bulundurursak sosyal medya, ürün ve hizmetlerinize yönelik potansiyel müşteri ve/veya talep yaratma (Lead Oluşturma) konusunda büyük olanaklar sağlamaktadır. Bunun yanı sıra gerek sosyal medya hesaplarınıza, gerekse web sitenize ziyaretçi akışının devam edebilmesi için uygulamanız gereken en önemli yöntem Sosyal Medya kampanyalarıdır.

TBilgi, bulunduğunuz sektör ile ilgili sosyal medyanın dinlenmesi ve çözümlenmesi, ürün ve hizmetlerinize yönelik sosyal medya kampanya kurgularının hazırlanarak duyurularının yapılması, kampanya performans takibi ve raporlamaları ile işletmenizin sosyal medyadaki varlığını tüm internette ciddi anlamda hissettirecektir.

İletişim Bilgileri

TBilgi Teknolojileri Kaynak ve Hizmet Yönetimi A.Ş.
Atakan Sokak No: 14
Mecidiyeköy 34349 / İstanbul
T: 0850 360 0 999

F: +90 (212) 212 07 60

Email
info@tbilgi.com

Biz sizi arayalım