Çağrı Merkezi Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

TBilgi, müşterilerinizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlar.

Tele Satış & Tele Pazarlama

TBilgi, satış hedefleriniz doğrultusunda uygulanan script yönetimi, esnek ve yaratıcı iş kurguları ile yüksek performanslı tele satış hizmetleri sunar.

Tahsilat Yönetimi

TBilgi, Predictive Dialer teknolojisi kullanarak, kısa zamanda yüksek ulaşım oranı ile tüm tahsilat ve ödeme sözü alma aramalarında tahsilat performansınızı arttırmanızı sağlar.

Müşteri Memnuniyeti, Anket

Sadece satış ve pazarlama amacıyla değil yeni müşterilerinize hoş geldin araması yapmak, bilgi vermek ya da anket aramaları için de TBilgi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Backoffice ve Teknik Destek

TBilgi, teknik konularla ilgili telefonda çözümlenebilecek ileri düzeyde teknik destekten, kısa cevaplandırmalara kadar her türlü problem, istek, şikâyet ve bilgi taleplerini karşılar.

Canlı Destek

TBilgi Online Canlı Destek Hizmetleri ile web sitesi ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürebilirsiniz! Canlı Destek Hizmetleri ile dilerseniz müşteri kontak sayınızı arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenize ait sosyal medya hesaplarının yönetimi, sektörel dinleme ve kampanya beslemelerinin yapılması, superfan analizi, rakip analizi gibi tüm Sosyal Medya ihtiyaçlarınızda TBilgi yaratıcı iş kurguları ile esnek çözümler sunar.

İletişim Bilgileri

TBilgi Teknolojileri Kaynak ve Hizmet Yönetimi A.Ş.
Atakan Sokak No: 14
Mecidiyeköy 34349 / İstanbul
T: 0850 360 0 999

F: +90 (212) 212 07 60

Email
info@tbilgi.com

Biz sizi arayalım