Makaleler

Günümüzde kurum ve kuruluşlar, sunmuş oldukları ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirebilmek için farklı metotlar kullanmaktadır. İletişim ofisleri, mağazalar, ziyaretçi sayısının fazla olduğu yerlerde ürün reyonlarının açılması, satış ya da satış sonrası destek hizmetleri için çağrı merkezleri kurulması veya Outsource hizmet veren çağrı merkezlerinden bu konuda destek alınması en yaygın metotlar arasındadır. Bu metotların en büyük handikabı, yüksek maliyetler teşkil etmeleridir.

Ürün ve hizmetlere ilişkin satış ve pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilebildiği bir diğer metot ise web siteleridir. Web siteleri üzerinden gerçekleştirilen bu tür faaliyetlerin maliyetleri hem daha düşüktür hem de web siteleri kurum ve kuruluşlara daha fazla müşteriye temas edebilme olanağı sağlamaktadır. Web sitelerinde yer alan bilgiler ne kadar detaylı olsa da, ziyaretçilerin kendi çabası ile ürün veya hizmet içeriklerini anlamaya çalışması gerekmektedir. Dolayısıyla, bu tek taraflı döngü sebebiyle kurum ve kuruluşların web siteleri üzerinden kaybettikleri potansiyel müşteriler, sahip oldukları müşterilerin kat kat fazlasıdır.

TChat 7/24 Canlı Destek Yazılımı; web sayfasını gezen çok sayıdaki ziyaretçiyle canlı olarak iletişim kurulabilmesini sağlayan, düşük bir maliyet ile bilgilendirme, satış, pazarlama ve satış sonrası destek faaliyetlerini yerine getirebilen profesyonel bir canlı destek yazılımıdır.

TChat 7/24 Canlı Destek Yazılımı sayesinde kurum ve kuruluşlar, ziyaretçilerinin isteklerini anında öğrenebilmekte, bilgilendirme yapabilmekte ya da görüşme sonrası müşteri memnuniyeti anketleri ile ziyaretçilerinin talep ve ihtiyaçları hakkında fikir edinebilmektedir. Ayrıca ziyaretçilerin ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirilmesi ve sorunlarına çözüm sağlanmasından dolayı duyduğu memnuniyet, kurum ve kuruluşların müşteri ilişkilerini de başarılı bir şekilde yürütebilmesini sağlamaktadır.

İletişim Bilgileri

TBilgi Teknolojileri Kaynak ve Hizmet Yönetimi A.Ş.
Atakan Sokak No: 14
Mecidiyeköy 34349 / İstanbul
T: 0850 360 0 999

F: +90 (212) 212 07 60

Email
info@tbilgi.com

Biz sizi arayalım